W najbliższym webinarowym podsumowaniu roku 24 stycznia 2024 r. przyjrzymy się dokładnie, co się w tym czasie wydarzyło. Jakie są najważniejsze zalecenia w diagnostyce? Jak jest ona realizowana? Co możemy zrobić, aby maksymalnie wykorzystywać dostępne możliwości terapii? Jak poruszać się w gąszczu programów lekowych? Nie tylko na te pytania odpowie podczas spotkania sekretarz generalny Polskiej Grupy Raka Płuca – prof. Dariusz M. Kowalski.

Rak płuca wciąż jest jednym z najważniejszych wyzwań współczesnej onkologii. W jego obszarze wiele się dzieje, rok 2023 przyniósł kolejne nowe możliwości w obszarze diagnostyki, leczenia czy też dostępu w Polsce do nowych terapii.

W naszym webinarowym podsumowaniu roku przyjrzymy się dokładnie, co się w tym czasie wydarzyło. Jakie są najważniejsze zalecenia w diagnostyce? Jak jest ona realizowana? Co możemy zrobić, aby maksymalnie wykorzystywać dostępne możliwości terapii? Jak poruszać się w gąszczu programów lekowych? Nie tylko na te pytania odpowie podczas spotkania Sekretarz Generalny Polskiej Grupy Raka Płuca – prof. Dariusz M. Kowalski oraz zaproszeni przez niego eksperci. Przedstawią oni syntetyczne, ujęte w praktyczną formę podsumowanie najważniejszych doniesień w raku płuca 2023, odpowiedzą na wszystkie pytania, a także pokuszą się o prognozę tego, co może nas czekać w nadchodzącym 2024 roku. Zapraszamy już teraz do bezpłatnej rejestracji.

Więcej informacji:

https://www.termedia.pl/Konferencja-PODSUMOWANIE-ROKU-2023-W-RAKU-Intro,2196,28882.html