
2 dni
online
𝙄𝙄𝙄 𝙆𝙤𝙣𝙛𝙚𝙧𝙚𝙣𝙘𝙟𝙖 𝙄𝙣𝙩𝙚𝙧𝙙𝙮𝙨𝙘𝙮𝙥𝙡𝙞𝙣𝙖𝙧𝙣𝙚 𝙁𝙤𝙧𝙪𝙢 𝙊𝙣𝙠𝙤𝙡𝙤𝙜𝙞𝙞 – 𝙊𝙙 𝙋𝙧𝙯𝙮𝙥𝙖𝙙𝙠𝙪 𝙙𝙤 𝙎𝙩𝙖𝙣𝙙𝙖𝙧𝙙𝙪, 𝙤𝙙 𝘿𝙞𝙖𝙜𝙣𝙤𝙨𝙩𝙮𝙠𝙞 𝙙𝙤 𝙇𝙚𝙘𝙯𝙚𝙣𝙞𝙖 już 22 - 23 maja w formule online.
Punktem wyjścia do dyskusji będą rzeczywiste przypadki kliniczne. Wspólnie z ekspertami różnych specjalności przeanalizujemy ścieżki diagnostyczno-terapeutyczne i pokażemy, jak skutecznie przekładać najnowsze rekomendacje na codzienną praktykę.
PROGRAM I ZAPISY:
https://tinyurl.com/3h799pyw
https://tinyurl.com/3h799pyw
Dla kogo jest to wydarzenie?
Konferencję skierowana jest do onkologów, diagnostów oraz wszystkich specjalistów zaangażowanych w interdyscyplinarną opiekę nad pacjentem onkologicznym, w kluczowych obszarach:
- nowotwory płuca,
- nowotwory przewodu pokarmowego,
- nowotwory piersi,
- nowotwory układu moczowego,
- nowotwory ginekologiczne i hematologiczne.
Prelegenci:
- Prof. dr hab. n. med. Dariusz M. Kowalski
- Dr Anna Dańska-Bidzińska
- Prof. dr hab. n. med. Iwona Hus
- Dr hab. n. med. Ewa Kalinka, prof. ICZMP
- Dr hab. n. med. Jakub Kucharz
- Dr n. med. Katarzyna Pogoda
- Dr hab. n. med. Barbara Radecka, Prof. UO
- Prof. dr hab. n. med. Piotr Łukasz Rutkowski
- Prof. dr hab. n. med. Lucjan Wyrwicz