Dla pacjentów

 • interaktywna Baza Badań Klinicznych.

  12 marca 2018

  interaktywna Baza Badań Klinicznych PTOK - www.ibbk.pl zawiera dostęp do badań we wskazaniu rak płuca prowadzonych w Polsce: http://www.ibbk.pl/medical-trial/1/keyword/rak%20płuca/

 • PulmoInfo na Facebooku.

  15 lutego 2018

  Ruszył nowy kanał komunikacji poświęcony rakowi płuca. To profil na FB Polskiej Grupy Raka Płuca o nazwie PulmoInfo. Można na nim znaleźć najświeższe informacje na temat profilaktyki, diagnostyki, leczenia i innych ważnych zagadnień dotyczących raka płuca. Zachęcamy do odwiedzin profilu https://www.facebook.com/PolGRP/?fref=mentions. Wysoka wartość merytoryczna publikowanych na nim treści gwarantowana! Tym bardziej zachęcamy do polubienia, udostępnienia, obserwowania.

 • Dzień Drzwi Otwartych - 3 lutego 2018.

  31 stycznia 2018

  W ramach tzw. "białej soboty", która odbędzie się 3 lutego 2018 roku, wszystkie chętne osoby będą mogły skorzystać z bogatej oferty bezpłatnych porad, konsultacji i badań onkologicznych świadczonych w placówkach onkologicznych i hematoonkologicznych na terenie całego kraju.

 • Eksperci ogłaszają "Strategię Walki z Rakiem Płuca".

  30 stycznia 2018

  Specjaliści Polskiej Grupy Raka Płuca, Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie oraz Polskiej Ligi Walki z Rakiem opracowali dokument "Strategia Walki z Rakiem Płuca".

Polskie Towarzystwo Kardio-Torakochirurgów Kardiochirurgia i Torakochirurgia Polska Edukacja w immunoonkologii